Autor

Psühholoog-praktik Mihhail Le¾epekov

Rahvusvaheline organisatsioon Human Ecology oli loodud 1991. aastal. Tegevuse aluseks on Mihhail Le¾epekovi pool t 1989 aastal välja töötatud ning Venemaal ja Lätis patenteeritud meetod kogunenud negatiivsete emotsioonide mõttelisest realiseerimisest. Meetodi kasutamine soodustab psüühiline ja füüsilise tervise taastamist.  M. Le¾epekov avastas esimesena haiguse, mida tuntakse kui „kroonilise väsimuse sündroomi“ (1989).   Meetodi autori kõik uuringud, tema mitmed avastused tervise, inimese emotsioonide ökoloogia ja mõtteprotsessi vallas on kirjeldatud raamatutes. Oma avastuste eest inimese emotsioonide ökoloogia vallas ja „psühholoogia“ teaduse arendamise eest, aga ka saavutuste eest stressivaba eluviisi teadmiste levitamisel on Mihhail Le¾epekovit autasustatud „Taassünni“ ja „Püha Sofia“ ordenitega.   Human Ecology raames viib M. Le¾epekov läbi iga-aastaseid üritusi ja temaatilisi tunde. Tunnid toimuvad Tallinna koolis.   Rahvusvaheline organisatsioon Human Ecology oli loodud 1991. aastal. Tegevuse aluseks on Mihhail Le¾epekovi pool t 1989 aastal välja töötatud ning Venemaal ja Lätis patenteeritud meetod kogunenud negatiivsete emotsioonide mõttelisest realiseerimisest. Meetodi kasutamine soodustab psüühiline ja füüsilise tervise taastamist.  M. Le¾epekov avastas esimesena haiguse, mida tuntakse kui „kroonilise väsimuse sündroomi“ (1989).   Meetodi autori kõik uuringud, tema mitmed avastused tervise, inimese emotsioonide ökoloogia ja mõtteprotsessi vallas on kirjeldatud raamatutes. Oma avastuste eest inimese emotsioonide ökoloogia vallas ja „psühholoogia“ teaduse arendamise eest, aga ka saavutuste eest stressivaba eluviisi teadmiste levitamisel on Mihhail Le¾epekovit autasustatud „Taassünni“ ja „Püha Sofia“ ordenitega.   Human Ecology raames viib M. Le¾epekov läbi iga-aastaseid üritusi ja temaatilisi tunde. Tunnid toimuvad Tallinna koolis.   Psühholoog-praktik Mihhail Le¾epekov
Autor
Autor Autor
sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
Autor Autor

Autor

Psühholoog-praktik Mihhail Le¾epekov

Rahvusvaheline organisatsioon Human Ecology oli loodud 1991. aastal. Tegevuse aluseks on Mihhail Le¾epekovi poolt 1989 aastal välja töötatud ning Venemaal ja Lätis patenteeritud meetod kogunenud negatiivsete emotsioonide mõttelisest realiseerimisest. Meetodi kasutamine soodustab psüühiline ja füüsilise tervise taastamist. M. Le¾epekov avastas esimesena haiguse, mida tuntakse kui „kroonilise väsimuse sündroomi“ (1989).

 

Meetodi autori kõik uuringud, tema mitmed avastused tervise, inimese emotsioonide ökoloogia ja mõtteprotsessi vallas on kirjeldatud raamatutes. Oma avastuste eest inimese emotsioonide ökoloogia vallas ja „psühholoogia“ teaduse arendamise eest, aga ka saavutuste eest stressivaba eluviisi teadmiste levitamisel on Mihhail Le¾epekovit autasustatud „Taassünni“ ja „Püha Sofia“ ordenitega.

 

Human Ecology raames viib M. Le¾epekov läbi iga-aastaseid üritusi ja temaatilisi tunde. Tunnid toimuvad Tallinna koolis.

 

Autor Psühholoog-praktik Mihhail Le¾epekov
„Kui liigsed emotsioonid hävitavad tervist, tähendab, tuleb need allutada mõistusele“
M.Lezhepekov

Haridus
Human Ecology MTÜ kool pakub kompleksset lähenemist inimese sisemaailma tundmaõppmiseks tema emotsionaalse seisundi lahtimõtestamise teel.

Meetod
Õpetamise aluseks on psühholoogi M.M. Lezepekovi poolt väljatöötatud ja patenteeritud unikaalne meetod.

Tunniplaan
Tunnid T, N 18:30-20:30
Treeningud P 10:00-14:00
Konsultatsioonil eelregistreerimine toimub telefoni või meili teel

Kontakt
Human Ecology MTÜ
Estonia pst 1, Tallinn
Sisspääs A, V korrus, kab.517 
tel: +372 5064378

Human Ecology MTÜ copyright © 2014