Meetod

Inimese sisemaailm ja selle arenemise seadused

Human Ecology kooli peamiseks ülesandeks on inimeste harimine emotsioonide osas. Meie programm sisaldab nii teoreetilisi kui ka praktilisi tunde ehk treeninguid.   Õpetamise aluseks on M. M. Le¾epekovi meetod. Viimaste aastakümnete teadusavastused (psühholoogia, neurofüsioloogia, kvantfüüsika) on mitmeid kordi tõestanud meetodi paikapidavust ja usaldusväärsust. Inimese sisemaailm toimib kindlate seaduste – emotsiooniseaduste – järgi. Meie tundides õpetame  osavõtjatele oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurimist, tähelepanelikku suhtumist enesesse ning oskust lahti seletada ja mõtestada oma üleelamisi.   Meie tundides pakume osavõtjatel saada oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurijaks, õpetame tähelepanelikku suhtumist endasse, oskust mõtestada oma üleelamisi.   Human Ecology kooli peamiseks ülesandeks on inimeste harimine emotsioonide osas. Meie programm sisaldab nii teoreetilisi kui ka praktilisi tunde ehk treeninguid.   Õpetamise aluseks on M. M. Le¾epekovi meetod. Viimaste aastakümnete teadusavastused (psühholoogia, neurofüsioloogia, kvantfüüsika) on mitmeid kordi tõestanud meetodi paikapidavust ja usaldusväärsust. Inimese sisemaailm toimib kindlate seaduste – emotsiooniseaduste – järgi. Meie tundides õpetame  osavõtjatele oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurimist, tähelepanelikku suhtumist enesesse ning oskust lahti seletada ja mõtestada oma üleelamisi.   Meie tundides pakume osavõtjatel saada oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurijaks, õpetame tähelepanelikku suhtumist endasse, oskust mõtestada oma üleelamisi.   Inimese sisemaailm ja selle arenemise seadused
Meetod
Meetod Meetod
sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
Meetod Meetod

Meetod

Inimese sisemaailm ja selle arenemise seadused

Human Ecology kooli peamiseks ülesandeks on inimeste harimine emotsioonide osas. Meie programm sisaldab nii teoreetilisi kui ka praktilisi tunde ehk treeninguid.

 

Õpetamise aluseks on M. M. Le¾epekovi meetod. Viimaste aastakümnete teadusavastused (psühholoogia, neurofüsioloogia, kvantfüüsika) on mitmeid kordi tõestanud meetodi paikapidavust ja usaldusväärsust. Inimese sisemaailm toimib kindlate seaduste – emotsiooniseaduste – järgi. Meie tundides õpetame  osavõtjatele oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurimist, tähelepanelikku suhtumist enesesse ning oskust lahti seletada ja mõtestada oma üleelamisi.

 

Meie tundides pakume osavõtjatel saada oma emotsioonide ja emotsionaalse seisundi uurijaks, õpetame tähelepanelikku suhtumist endasse, oskust mõtestada oma üleelamisi.

 

Meetod Inimese sisemaailm ja selle arenemise seadused
„Kui liigsed emotsioonid hävitavad tervist, tähendab, tuleb need allutada mõistusele“
M.Lezhepekov

Haridus
Human Ecology MTÜ kool pakub kompleksset lähenemist inimese sisemaailma tundmaõppmiseks tema emotsionaalse seisundi lahtimõtestamise teel.

Meetod
Õpetamise aluseks on psühholoogi M.M. Lezepekovi poolt väljatöötatud ja patenteeritud unikaalne meetod.

Tunniplaan
Tunnid T, N 18:30-20:30
Treeningud P 10:00-14:00
Konsultatsioonil eelregistreerimine toimub telefoni või meili teel

Kontakt
Human Ecology MTÜ
Estonia pst 1, Tallinn
Sisspääs A, V korrus, kab.517 
tel: +372 5064378

Human Ecology MTÜ copyright © 2014