Treeningud

Tee samm enese poole

Treening – see on praktiline tund, mille käigus osavõtjad täidavad teatud teema kohta ülesannet eesmärgiga vabaneda kogunenud sisemisest pingest. Treening annab mitmeks tunniks võimaluse täielikult sukelduda oma sisemaailma tundma õppimiseks ja õpetab jälgima ning mõistma oma üleelamisi.   Treeningute regulaarne külastamine suurendab tähelepanu kontsentreerimis- võimet, vähendab ärevust, parandab üldist füüsilist ja vaimset enesetunnet, tõstab tuju, aitab vabaneda harjumusest koguda negatiivseid emotsioone. Peale selle on treening osavõtjatele heaks suhtlemisvõimaluseks ja kohaks, kus saab teistega jagada oma isiklikku elukogemust.   Treening – see on praktiline tund, mille käigus osavõtjad täidavad teatud teema kohta ülesannet eesmärgiga vabaneda kogunenud sisemisest pingest. Treening annab mitmeks tunniks võimaluse täielikult sukelduda oma sisemaailma tundma õppimiseks ja õpetab jälgima ning mõistma oma üleelamisi.   Treeningute regulaarne külastamine suurendab tähelepanu kontsentreerimis- võimet, vähendab ärevust, parandab üldist füüsilist ja vaimset enesetunnet, tõstab tuju, aitab vabaneda harjumusest koguda negatiivseid emotsioone. Peale selle on treening osavõtjatele heaks suhtlemisvõimaluseks ja kohaks, kus saab teistega jagada oma isiklikku elukogemust.   Tee samm enese poole
Treeningud
Treeningud Treeningud
sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers.
Treeningud Treeningud

Treeningud

Tee samm enese poole

Treening – see on praktiline tund, mille käigus osavõtjad täidavad teatud teema kohta ülesannet eesmärgiga vabaneda kogunenud sisemisest pingest. Treening annab mitmeks tunniks võimaluse täielikult sukelduda oma sisemaailma tundma õppimiseks ja õpetab jälgima ning mõistma oma üleelamisi.

 

Treeningute regulaarne külastamine suurendab tähelepanu kontsentreerimis- võimet, vähendab ärevust, parandab üldist füüsilist ja vaimset enesetunnet, tõstab tuju, aitab vabaneda harjumusest koguda negatiivseid emotsioone.

Peale selle on treening osavõtjatele heaks suhtlemisvõimaluseks ja kohaks, kus saab teistega jagada oma isiklikku elukogemust.

 

Treeningud Tee samm enese poole
„Kui liigsed emotsioonid hävitavad tervist, tähendab, tuleb need allutada mõistusele“
M.Lezhepekov

Haridus
Human Ecology MTÜ kool pakub kompleksset lähenemist inimese sisemaailma tundmaõppmiseks tema emotsionaalse seisundi lahtimõtestamise teel.

Meetod
Õpetamise aluseks on psühholoogi M.M. Lezepekovi poolt väljatöötatud ja patenteeritud unikaalne meetod.

Tunniplaan
Tunnid T, N 18:30-20:30
Treeningud P 10:00-14:00
Konsultatsioonil eelregistreerimine toimub telefoni või meili teel

Kontakt
Human Ecology MTÜ
Estonia pst 1, Tallinn
Sisspääs A, V korrus, kab.517 
tel: +372 5064378

Human Ecology MTÜ copyright © 2014